Dom je ODPRT

Otok RAB z najvišjimi vrhovi - PS PT Nova Gorica

Območje: Tujina
Tip dogodka: planinski izlet
Kdaj: 02.05.19, 06:00 Povratek: 05.05.19, V večernih urah.
Zborno mesto: Izpred Pošte v Novi Gorici.
Vodnik/kontakt: Trampuž Ivan; GSM: 041 645 829 in Igor Golčman; GSM; 031 397 344.
Pot: kopna
Zahtevnost: lahka do zahtevna
Primernost: Ustrezna telesna pripravljenost.
Višinska razlika: Različno, odvisno od načrtovane poti, najvišji vrh je Kamenik 408 nmv.
Okvirni časi hoje (ur): 4-6 ur na dan.
Način prevoza: osebni avto varjanta tudi kombi
Oprema in dokumenti: Primerna obutev, palice, sončna očala , vetrovka, rezervno perilo. Veljavna planinska izkaznica (plačana članarina PZS). osebni dokument- osebna izkaznica in zdravstvena.
Prijave: Pri vodniku in pomočniku ture.
Stroški: Rezervacija z akontacijo 20 EUR ob prijavi. Stroške prenošišča in prevoza naknadno poravna vsak sam.

Opis v PDF obliki:

Letos gremo osvajati vrhove na otoku RABU. Spali bomo v mobilnih hiškah v Padovi v kampu blizu mesta Rab.

V četrtek zjutraj bomo na pot krenili zgodaj. Pridružila naj bi se tudi planinci PD PT iz Celja. Na Rabu bomo prehodili, kar nekaj poti, ki jih imajo markiranih.

Prijave sprejemam do zasedbe mest.

Prijavijo se lahko samo člani PD PT PS Nova Gorica. Program izleta bomo ustrezno prilagodili vremenskim razmeram.

Posteljnino bomo dobili v mobilnih hiškah, kapaciteta hišk je 5 oseb, kuhamo si sami, hrano lahko nesemo s sabo ali nakupimo na poti. Prosimo poskrbite za zdravstveno zavarovanje v tujini.

Pripravi za tisk