Storžič 2.junij 2019

Višinska razlika: 1532
Okvirni časi hoje (ur): cca.9 ur
Način prevoza: Osebni avto
Oprema in dokumenti: Planinska obutev in obleka primerna vremenskim razmeram,pohodne palice,veljavna planinska izkaznica,osebni dokument,zdravstvena izkatnica
Prijave: Pri vodniku
Stroški: 10€

OPIS POTI:v PDF OBLIKI

Pot bomo pričeli v vasici Mače, od koder se bomo povzpeli na planino Kališče. Po kratki pavzi pa se bomo preko Bašeljskega sedla povzpeli na Storžič. V sestopu nas bo pot najprej vodila nazaj do Kališča, od tam pa bomo sestopili v vas Bašelj. Pot je pretežno lahka, le na določenih mestih rahlo izpostavljena. Možna so tudi snežišča, v primeru prevelike količine snega v višjih predelih pa bomo turo po prihodu na Kališče preusmerili na Bašeljski vrh.

Opomba : Pred turo obvezen kontakt z vodnikom glede prevoza in opreme.

STROŠKI IZLETA: Morajo biti plačani pred izletom!

Na seznam se uvrstite šele po plačilu! Na seznam se uvrstite šele po plačilu!

Plačilo v pisarni ali na račun društva TR: SI56 0475 0000 3082 905, s pripisom smeri in datuma izleta.

Pred plačilom na TR se pozanimajte v društveni pisarni o prostih mestih in takoj plačajte! Prednost imajo člani društva, v primeru prostih mest, se izleta lahko udeležijo tudi drugi, ki imajo plačano članarino PZS.

Pisarna na Cigaletovi 10 je odprta: torek od 15:00 do 17:00 in petek od 9:00 do 11:00.

Podrobnejše informacije daje vodja izleta.

Pripravi za tisk