37. Martinov pohod s PD Brežice

Višinska razlika: 200m
Okvirni časi hoje (ur): cca. 2 uri
Način prevoza: posebni avtobus
Oprema in dokumenti: Planinska obutev in obleka primerna vremenskim pogojem,pohodne palice,veljavna planinska izkaznica,osebni dokument,zdravstvena izkaznica
Prijave: Pisarna bo v času od 4. do 8.8 novembra zaprta,zato prijave v tem času sprejemamo na tel;031 328 477
Stroški: 25 €

OPIS POTI: V PDF

Skupaj s PD Brežice se bomo udeležili letošnjega 37. Martinovega pohoda. Zbrali se bomo ob 9. uri pri Martinovih v Globočicah, od tu se bomo odpravili na pohod in se po cca dveh urah krožne poti vrnili nazaj na izhodišče, kjer nas bo čakalo kosilo, pokušnja letošnjega mošta in prijetno druženje pri Martinovih.

STROŠKI IZLETA: Morajo biti plačani pred izletom!

Na seznam se uvrstite šele po plačilu!

Plačilo v pisarni ali na račun društva TR: SI56 0475 0000 3082 905, s pripisom smeri in datuma izleta.

Pred plačilom na TR se pozanimajte v društveni pisarni o prostih mestih in takoj plačajte! Prednost imajo člani društva, v primeru prostih mest, se izleta lahko udeležijo tudi drugi, ki imajo plačano članarino PZS.

Pisarna na Cigaletovi 10 je odprta: torek od 15:00 do 17:00 in petek od 9:00 do 11:00.

Podrobnejše informacije daje vodja izleta.

Pripravi za tisk