Razpis delavnega mesta OSKBNIKA in KUHARICE ter dveh pomožnih delavcev na Poštarskem domu Objavljeno: ned, 18.02.2018

Razpis

za oskrbnika, kuharico, dve osebi za pomoč v kuhinji, strežbo in pospravljanje oziroma hišna opravila

Planinsko društvo Pošte in Telekoma Ljubljana

Cigaletova 10, Ljubljana,

išče ekipo - osebje za upravljanje in oskrbo Poštarskega doma na Vršiču:

oskrbnika, kuharico, dve osebi za pomoč v kuhinji, strežbo in pospravljanje oziroma hišna opravila.

Za oskrbnika in kuharico so zaželene mlajše upokojene osebe.

Prednost imajo zakonski pari, osebe z izkušnjami v gostinstvu, poznavanjem pravilnika o higieni živil HACCP. Zaželeno je pasivno znanje angleškega in nemškega jezika, poznavanje dela z računalnikom, vodenje administracije, blagajniško poslovanje in smisel za enostavno vzdrževanje naprav in inštalacij v domu.

Dom bo odprt od sredine junija do konca septembra 2018.

Pisno prijavo z osebnimi podatki, opisom znanj, dosedanjim delom ter izkušnjami, pošljite na naslov: Planinsko društvo Pošte in Telekoma, Cigaletova 10, 1000 Ljubljana.

Vprašanja v zvezi z razpisom lahko pošljete na e-naslov: pd.telekom@siol.net.

Dodatne informacije o društvu in Poštarskem domu: http://www.pdrustvo-ptlj.si/

Razpis velja do 15.2.2018

Pripravi za tisk