Dom je ODPRT

Usposabljanje za pridobitev naziva GORSKI STRAŽAR Objavljeno: tor, 20.11.2018

Celoten razpis v PDF formatu:

MEDDRUŠTVENI ODBOR PD Dolenjske in Bele krajine, Odbor za varstvo gorske narave, razpisuje tečaj - usposabljanje za pridobitev naziva GORSKI STRAŽAR.

Teoretični del tečaja bo potekal 24. februarja 2018 v prostorih PD Krka Novo mesto, Rozmanova ulica13 (8 šolskih ur), praktičen pa 12. maja 2018 na naravovarstveni ekskurzijina Slavnik z ogledom pomladanskih rož (potonike).

Tečaj je namenjen predvsem mlajšim planincem, ljubiteljem narave - članom PD,  ki želijo poglobiti svoje znanje o naravi in njenem varovanju in ga na planinskih izletih uporabiti za lažje in boljše spremljanje lepot naravnega in še posebej gorskega okolja, za utrditev odsekov za varstvo narave v PD ter za posredovanje tega znanja drugim planincem, prijateljem, znancem in svojim najbližjim.

Interesenti svoji prijave posredujeta na naslov društva (PD PT Ljubljananajkasneje do 1. 2. 2017.

Pripravi za tisk