PD Pošte in Telekoma Ljubljana

English
Navigacija
Poštarski dom na Vršiču
Zima na Vršiču
Okno v Prisojniku
Planike
Jesen na Vršiču
Ruska kapelica
Ajdovska deklica
Dom je ODPRT

25. slikarska kolonija "Tine Horvat", Vršič 2011

Letošnja slikarska kolonija »Tine Horvat«, ki je bila že 25. po vrsti, je potekala na Vršiču v dneh od 23. do 25. septembra 2011. Sodelovalo nas je deset likovnikov iz različnih krajev Slovenije: Zdenka Kokalj, Drago Kopše, Ervin Kralj, Milena Krasnik, Janez Mežan, Marija Ramšak, Janez Rant, Marjeta Zajec, Anka Zavašnik, Eva Zorn. Kasneje se nam je pridružila tudi Gabrijela Zupan. Lepo vreme nam je omogočilo izredno dobre pogoje za delo na prostem, tako da pričakujem temu primerne rezultate, ki bodo na ogled na letošnji decembrski razstavi. Za konec moram v imenu vseh udeležencev kolonije pohvaliti prijazno in marljivo ekipo v Poštarskem domu na Vršiču. Še posebej pa hvala Planinskemu društvu Pošte in Telekoma Ljubljana za moralno in materialno podporo pri našem ustvarjanju.                                                               

Janez Mežan, vodja 25. slikarske kolonije »Tine Horvat«, Vršič 2011