Dom je ODPRT

Kako smo zapirali Poštarski dom na Vršiču - petek, 28. septembra 2012

V petek, 28. septembra 2012 smo za letošnjo sezono zaprli Poštarski dom na Vršiču. Sodelovala je standardna delovna in strokovna ekipa Gospodarskega odseka.
Sicer precej slabo vreme, zaradi katerega je bil obisk v septembru bolj slab, nam je zadnji vikend šlo na roko, tako da smo zahtevna dela pri zapiranju doma lahko opravili nemoteno.
Obenem so potekala zaključna dela zamenjave vseh oken glavnega in pomožnega objekta, ki jih je izvajalo podjetje Nagode iz Logatca.

Dobrodošli ponovno od 15. junija 2013!

Prihodnje leto bo posebno tudi zato, ker bo naš Poštarski dom na Vršiču praznoval 60-letnico, skupaj z društvom.
Dvojni jubilej bomo praznovali v nedeljo, 8. septembra, na 46. srečanju planincev Pošte in Telekoma Slovenije na Vršiču.

Stane Tomšič, predsednik društva